Pearaha

MIS ON PEARAHA?

Pearaha on lapse sportimise toetus, mis on ettenähtud spordiorganisatsioonidele või huvikoolidele 7-19–aastaste Harku vallas elavatele noortele spordi/huvitegevuse korraldamiseks.

Seadusliku esindaja (üldjuhul lapsevanema) kinnitus tuleb teha 1. november - 30. november ja see kehtib järgneva kalendriaasta kohta. Kinnitust on võimalik teha 30.novembri südaööni!

HC Tabasalu arvestab aasta eelarve koostamisel pearahadega, mistõttu lisandub liikmemaksule 10 eurot neile kes ei ole määranud pearaha saajaks MTÜ HC Tabasalu. Toetada saab ühte spordiorganisatsiooni või huvikooli.

St. kui olete määranud lapse pearaha HC Tabasalule, siis on liikmemaks tervel hooajal soodsam:
2-3x nädalas treeniv laps 46 EUR/kuus, ilma kinnituseta 56 EUR/kuus
1x nädalas treeniv laps 23 EUR/kuus, ilma kinnituseta 33 EUR/kuus

KUIDAS PEARAHA KINNITADA?

Pearaha peab määrama vaid üks lapsevanem, kelle laps on Harku valda sissekirjutatud. Pearaha kinnitamine toimub läbi portaali-  pai.tallinn.ee. Sisenemiseks on vaja kas ID kaardi, mobiili ID või panga paroole.

Sisenemisel Pai portaali veendu, et oled valinud paremal üleval nurgas õige aasta. Seejärel vajuta MTÜ HC TABASALU järel sõnale “Kinnitan”! NB! Veendu, et kinnitus oleks tehtud nii jooksva kui uue aasta eest!

Juhul kui sinu lapse nime taga ei ole valikut MTÜ HC TABASALU saada e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning klubi lahendab probleemi.