Klubi varustus

HC Tabasalu koostööpartneriks seoses klubi treening- ning võistlusvarustusega on Adidas (Isport). Tellimine, tasumine ning kauba väljastamine/transport käib kõik läbi Ispordi. Klubi treenerid varustusega ei tegele!

Enamus toodetest on kõikide suurustega Tallinnas laos kohe olemas. Tellimust vormistades saab valida kättesaamise viisiks kohapeale ise järgi minemise, kullerteenuse või pakiautomaadi. Pakid postitatakse 2x ndl- kolmapäeviti ja reedeti.

Kui te ei ole kindel, mis suurust tellida, siis Ispordi kodulehel on olemas suuruste tabel. Samuti on võimalik minna kõikide toodetega tutvuma ja neid proovima kohapeale. Ispordi müügisaal asub aadressil Mustamäe tee 16, Tallinn. Lahtioleku aegu vaata siit- https://isport.ee/kontakt/. Kindlasti veenduge, et tellite õiged suurused, sest kui vormile juba trükk (nimi ja nr) peale saab, siis ümber vahetada enam ei ole võimalik. Kõige kindlam on kohapeale minna proovima!

MIDA TELLIDA:

VÕISTLUSÄRK- Klubi põhivormi värviks on musta värvi võistlusvorm. Miniliigas ja D klassis mängival võistkonnal võib olla ainult ühte värvi vorm. Juhul kui vastasel on samuti musta värvi vorm, siis kasutame värvilisi võrksärke. Vanemates vanuseklassides on kohustuslik omada kahte eri värvi võistlussärki. Seega tellida tuleks lisaks mustale võistlusvormile ka helesinine võistlusvormi särk.

VÕISTLUSPÜKSID-pükse on vajalik tellida ainult 1 paar.

DRESSIPLUUS- Miniliigas ja D klassis mängival lapsele pole kohustuslik soetada, kuid alates C vanuseklassist on dressipluusi soetamine kohustuslik!

DRESSIPÜKSID- Miniliigas ja D klassis mängival lapsele pole kohustuslik soetada, kuid alates C vanuseklassist on dressipükste soetamine soovituslik!

 

LISAVARUSTUS:

TREENINGSÄRK- Valikus on must treeningsärk trennis käimiseks. Soetamine on vabatahtlik.

KILEKAS- Valikus on musta värvi kilejope vihmasteks välitreeninguteks või välivõistlusteks. Soetamine on vabatahtlik.

KOTID- Valikus on klubi logo ning mängija särginumbriga seljakott ning spordikott. Koti tellimine on vabatahtlik.

SOKID- Valikus on valged kõrge säärega sokid. Võisteldes ametlikel käsipallivõistlustel (v.a Miniliiga) on Eesti Käsipalli Liit pannud paika nõuded, mis käsevad ühel võistkonnal kanda ühe värvuse ja kõrgusega sokke. Bränd ei ole oluline. Soetamine klubi lehelt on vabatahtlik.

ALUSSÄRK- Valikus on valge ja must alussärk. Alussärgi kandmine on vabatahtlik. Võisteldes ametlikel käsipallivõistlustel (v.a Miniliiga) on Eesti Käsipalliliit pannud paika nõuded, et alussärgid peavad olema kõigil mängijatel sama värvi ja ühtlasi ka võistlusvormi põhivärviga samas toonis. Nt. Musta võistlusvormi all võib kanda musta alussärki ja helesinise võistlusvormi all valget alussärki. Alussärgi soetamine on vabatahtlik!

KÄSIPALL- Valikus on ka laste käsipallid. Konsulteeri treeneriga, mis suurus palliga peaks sinu laps mängima. Soetamine on vabatahtlik.

SAALIJALATS- Isport pakub oma tootevalikus ka väga hästi käsipalli mängimiseks sobivaid saalijalanõusid, mille soetamine siit lehelt on vabatahtlik- https://www.isport.ee/pood/saalijalatsid

NB! Muule tootevalikule kehtib -30% soodustus sooduskoodi kasutades (küsi sooduskoodi treeneri käest!) Lisaallahindlus ei rakendu klubi võistlus- ja treeningvormidele ja kottidele , spordipesule (millel juba on vaikimisi e-poe hind  -30%) ning treeningvahenditele.

KUIDAS TELLIDA:  

1. Tellimus tuleb vormistada Ispordi kodulehel- https://isport.ee/tootekategooria/klubide-voistlus-ja-treeningvarustus/hc-tabasalu/ 

2. Vali toode ning õige suurus. Täida ära vajalikud lahtrid (Nimi seljal, number). Initsiaale meie vormidele ei pane, see lahter jätke tühjaks. NB. Esmakordsel võistlusvormi tellimisel kooskõlastada särgi number treeneriga, et numbrid võistkonnas ei kattuks!

3. Seejärel lisa tooted ostukorvi.

4. Mine ostukorvi ning vali kohale toimetamise viis.

5. Tasu ostu eest.

Peale tellimuse vormistamist saadetakse igale lapsevanemale ka personaalne meil kogu informatsiooniga (Nt kui mõni asi on laost otsa saanud, siis kirjutatakse tarneajad jne).

NB! Kogu suhtlus ja arveldamine toimub Ispordi ja lapsevanema vahel. Klubi personal varustuse tellimustega ei tegele!